8 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ЮРИСТА УКРАЇНИ

8 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ЮРИСТА УКРАЇНИ

Шановні працівники юридичної сфери!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто стоїть на сторожі законності, відстоює справедливість, обороняє наші конституційні права та свободи.

Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні захисту наших громадян. Хочеться побажати вам мудрості і виваженості, витримки та мужності, миру й добробуту. Нехай ваші зусилля будуть щедро винагороджені довірою й повагою громадян, хай професійні та життєві успіхи будуть вашими супутниками протягом усього життя.

Достатку вам, здоров’я, добробуту та родинного щастя! Нехай під чистим небом Лубенщини панує верховенство права, любов, мир та злагода. Зі святом вас, дорогі юристи!

Виконувач обов’язки голови

райдержадміністрації                                                          Сергій Сіряченко