9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва Шановні працівники культури Лубенщини! Щиро і сердечно вітаю вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Високо ціную вагомий внесок кожного з вас у розвиток культури Лубенщини, разом із усією громадою щиро радію вашим досягненням, захоплююся вашими завжди талановитими і неповторними виступами.  Дякую вам, шановні працівники культури: бібліотекарі, клубні робітники, працівники музеїв, спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, - за радість, що ви несете, за велич української душі, яку ви примножуєте, за творчу наснагу, з якою звеличуєте рідну Лубенщину.

Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог

Виконувач обов’язки

голови райдержадміністрації                                  Сергій Сіряченко