9 жовтня – Всесвітній день пошти

9 жовтня – Всесвітній день пошти Шановні працівники галузі поштового зв’язку. Щиро вітаю Вас із Всесвітнім днем пошти. Завдяки професіоналізму, ініціативності, відповідальності і самовідданій праці лубенських листонош, операторів, інших представників поштових спеціальностей, послуги поштового зв'язку  доступні у всіх куточках нашого району. Як би не змінювався світ у напрямку розвитку інформаційних технологій, листонош завжди чекають з нетерпінням, адже саме вони приносять свіжі новини, доставляють пенсії, радують звісточкою від рідних і близьких.

Упевнена, що ви і надалі будете робити все можливе для поліпшення якості надання поштових послуг, впровадження нових зручних сервісів, утверджуючи авторитет поштового зв’язку та підвищуючи добробут наших громадян. Бажаю усім поштарям міцного здоров'я, щастя, достатку, сімейного благополуччя та нових успіхів.

.

Голова районної

державної адміністрації                                                                       Т.П. Качаненко