9 жовтня – Всесвітній День пошти

9 жовтня – Всесвітній День пошти

Шановні працівники поштового зв’язку!

Щиро вітаю вас із Всесвітнім Днем пошти! У своїй щоденній, буденній праці ви забезпечуєте безперебійний,  надійний зв’язок між селами, містами, країнами, континентами. Ви скорочуєте відстані, об’єднуєте людей, розділених тисячами кілометрів, а саме єдність – це те, що так необхідно Лубенщині і усій нашій державі.

Дякую вам за глибоку відданість своїй справі, високий професіоналізм, оперативність і відповідальність, які є запорукою розвитку поштового зв’язку нашої держави.

Бажаю Вам, поштарі, миру і добробуту, сил та здоров’я. Нехай вам завжди посміхається доля та дарує міцне здоров’я й довголіття, а звістки, які ви приносите людям, будуть лише радісними. Щастя і миру вам і вашим родинам!

Виконувач обов'язки

голови райдержадміністрації                                              Сергій Сіряченко