Бронзові призери зі спортивного орієнтування

Версія для друкуВерсія для друку

З 12 по 14 квітня 2019  року в м.Лубни пройшов відкритий особисто-командний чемпіонат Полтавської області зі спортивного орієнтування. В ньому взяли участь 13 команд.

Лубенський район захищала команда вихованців Лубенського РЦДЮТ при опорному закладі «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ф.Д.Рубцова», керівник  Крутій С.В.

В особистому заліку в спринті Едуард Рудь (група Ч-12)  зайняв І місце. Другого дня на середній дистанції Едуард Рудь здобув ІІ місце, а Богдан Рудь (група Ч-16) – ІІІ місце. В останній день змагань на подовженій дистанції Едуард Рудь виборов І місце, Сергій Кучеренко (група Ч-18) – ІІІ місце. Команду підсилили випускники Олександр Десятник, Юрій Павлов (група Ч-21) та Сергій Проценко, В’ячеслав Мисник (група Ч-20), без яких ця перемога була б неможливою.

У загальному заліку наші вихованці посіли ІІІ місце, поступившись   командам м. Лубни та  м. Полтави.