«Чорнобильці» обговорили питання соціального захисту

«Чорнобильці» обговорили питання соціального захисту

26 липня відбулося розширене засідання районної організації ВГО «Союз Чорнобиль України» за участі заступника голови райдержадміністрації Ігоря Нестеренка. Голови первинних організацій вкотре обговорювали питання соціального захисту осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.

Голова районної організації ВГО «Союз Чорнобиль України» Микола Чудак інформував про результати розгляду справи «чорнобильців» у Конституційному Суді, внаслідок якого було поновлено дію окремих «чорнобильських законів».

Про стан справ у соціальному пільговому та пенсійному забезпеченні осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС доповідали заступник начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Валентина Старостенко, заступник начальника управління Пенсійного фонду Тамара Кисляк, провідний спеціаліст відділу соціального захисту Засульської сільської ради Світлана Терещенко.  Зокрема торкнулися пенсійного забезпечення, санаторно-курортного лікування та компенсацій за невикористані путівки. Як завжди, дебати розгорнулися навколо неврегульованості механізму пільгового перевезення.