Чотири питання – і всі бюджетні

Чотири питання – і всі бюджетні 12 грудня під головуванням голови районної ради Григорія Угляниці, за участі голови райдержадміністрації Тетяни Качаненко, заступника голови райдержадміністрації Ігоря Нестеренка відбулося засідання позачергової 34 сесії районної ради. На порядок денний сесії було винесено 4 питання, які мали виключно фінансовий характер. З відповідною інформацією виступив начальник фінансового управління райдержадміністрації Євгеній Сірченко.

Відповідні рішення  - щодо внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік, передачі в 2019 році бюджетних трансфертів між місцевими бюджетами Лубенського району на безкоштовний підвіз школярів та вихованців, передачі в 2019 році бюджетних трансфертів з бюджетів сільських рад Лубенському районному бюджету на централізоване тимчасове зберігання архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду, передачі в 2019 році бюджетних трансфертів між місцевими бюджетами Лубенського району на харчування учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів Лубенського району – підтримані депутатами одноголосно. За рахунок понадпланових надходжень передбачені кошти на передплату періодичних видань; прийнято трансферти від сільських рад на оплату енергоносіїв у закладах охорони здоров’я; з районного бюджету виділено понад 150 тис.грн. на Програму підтримки сервісного центру МВС України.