COVID-19 не відпочиває, а продовжує ширитися областю

COVID-19 не відпочиває, а продовжує ширитися областю

Шановні мешканці Полтавщини!

Інформуємо, що за останній тиждень в області зареєстровано 24 лабораторно підтверджених випадків захворювань на COVID-19.

З початку пандемії на Полтавщині на COVID-19 захворіла 371 людина, з них 25 дітей, 14 – померли. Станом на 23 липня в області  42 людини хворіє.  Медичні працівники продовжують свою боротьбу на невидимому фронті з COVID-19.

У значній мірі ситуація погіршується внаслідок безтурботної поведінки деяких мешканців та розповсюдження фейкової інформації про начебто відсутність вірусу і загрози від нього.

Збільшення кількості захворювань спонукає ще раз нагадати мешканцям області про необхідність виконувати застережні заходи, передбачені карантином.

З турботою про вас звертаємося з наполегливим проханням:

«БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЗДОРОВ'Я!»:

• Утримайтесь від відвідування курортних областей та багатолюдних заходів!

• Продовжуйте правильно користуватися захисними медичними масками у місцях скупчення людей (транспорт, магазини, заклади культури) та при контакті з людьми, які повернулися з-за кордону або інших регіонів!

• Дотримуйтеся соціального дистанціювання 1,5 м!

• Часто мийте руки та користуйтеся антисептиками!

• Проводьте вологе прибирання та дезінфекцію з провітрюванням приміщень!

• Про ситуацію з COVID-19 та заходи безпеки довіряйте лише офіційним джерелам інформації.

Ще раз нагадуємо, що дотримання простих правил карантину потрібне кожному із нас.

Це здоров'я наше та наших дітей і безпечне майбутнє!

КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я Полтавської обласної ради»