Депутати районної ради ініціюють звернення до вищих органів влади щодо «повернення райавтодору» 5 лютого депутати районної ради зібралися на спільне засідання комісій районної ради, аби обговорити стан доріг у районі та їх утримання.  У засіданні брали участь голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко, голова районної ради Григорій Угляниця, депутат обласної ради Руслан Ляшко, сільські голови та старости, громадськість.

Нинішній стан доріг, який ускладнився внаслідок сильних снігопадів, викликає занепокоєння. Виникають питання: хто повинен утримувати дороги, хто отримує кошти за їх розчистку, хто підписує акти виконаних робіт? Ці та ряд інших питань порушувалися під час зустрічі, до того ж у черговий раз були надані чіткі роз’ясненння щодо повноважень кожного.

У результаті бурхливих обговорень та суперечок депутати підтримали ряд пропозицій, зокрема щодо підготовки звернення до вищих органів влади з проханням відновити роботу філії «Лубенський райавтодор», яка донедавна обслуговувала дороги району.