ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОНУ, ЯКІ КОРИСТУЮТЬСЯ ПІЛЬГАМИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

ДО УВАГИ  МЕШКАНЦІВ  ЛУБЕНСЬКОГО  РАЙОНУ,

ЯКІ  КОРИСТУЮТЬСЯ  ПІЛЬГАМИ  НА  ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ  ПОСЛУГИ

З 1 жовтня 2019 року розпочинається монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Управлінням соціального захисту населення проводиться звірка та уточнення даних, внесених до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, на підставі яких буде проводитися нарахування пільг у грошовій формі з жовтня поточного року.

Зокрема, проводиться уточнення персональних даних (прізвище, ім’я, по батькові, паспортні дані, ідентифікаційний номер, місце реєстрації/проживання, види послуг, кількість членів сім’ї, номер мобільного телефону тощо).

Просимо повідомити про зміни, якщо такі відбулися, та номер мобільного телефону у зручний для вас спосіб: особисто, за вказаними номерами телефонів, поштою або через уповноважену особу сільської ради.

Управління соціального захисту населення Лубенської райдержадміністрації: м. Лубни, пл. академіка Олексія Бекетова, 19, к.8, тел.71-817; 71-844.