До уваги отримувачів пільг та субсидій, на облікових записах яких в АТ «Ощадбанк» утворилися залишки коштів після закінчення опалювального сезону станом на 1 червня 2020 року

До уваги отримувачів пільг та субсидій, на облікових записах  яких в АТ «Ощадбанк» утворилися залишки коштів після закінчення опалювального сезону станом на 1 червня 2020 року

Порядком надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг (постанова КМУ від 17.04.2019 № 373 зі змінами) та Положенням про порядок призначення житлових субсидій (постанова КМУ від 21.10.1995 №848 зі змінами) визначено механізм виплати громадянам зекономлених коштів пільг та житлових субсидій, які надавалися в грошовій безготівковій формі через АТ «Ощадбанк».

За підсумками опалювального сезону суми невикористаних коштів перераховуються з рахунка для виплати пільг/субсидій на рахунки пільговиків/отримувачів субсидії в АТ «Ощадбанк». У разі відсутності відкритого рахунка в АТ «Ощадбанк» рахунок відкривається за заявою пільговика/отримувача субсидії до АТ «Ощадбанк».

Залишки коштів, що обліковуються на рахунку Мінсоцполітики, відкритому в АТ «Ощадбанк» для виплати пільг/житлової субсидії за обліковими записами пільговиків/отримувачів житлової субсидії станом на 01.06.2020, і за якими не було звернень пільговиків/отримувачів житлової субсидії щодо її виплати, 20.12.2020 припиняють обліковуватися АТ «Ощадбанк» за такими обліковими записами пільговиків/отримувачів житлової субсидії та протягом двох робочих днів мають бути повернуті АТ «Ощадбанк» на рахунок Мінсоцполітики, відкритий в Казначействі.

Враховуючи вищезазначене, отримувачам пільг та субсидій, в яких утворилися залишки за підсумками опалювального сезону станом на 1 червня 2020 року, необхідно звернутися до  18 грудня 2020 року в АТ «Ощадбанк» для відкриття поточного рахунку для зарахування на них коштів.