До уваги суб’єктів декларування!

Версія для друкуВерсія для друку
До уваги суб’єктів декларування!
Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон)  від 14.10.2014 року №1700-УІІ особи, зазначені у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.
У зв'язку з наведеним, нагадуємо про необхідність подання суб’єктами декларування  до 1 квітня 2019 року електронної декларації за 2018 рік.
Звертаємо увагу на те, що порушення вимог фінансового контролю, умисне недекларування або декларування недостовірної інформації є корупційними правопорушеннями, за які передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність.
Додатково зазначаємо, що з питань заповнення декларації  можна звернутися до керівника апарату Лубенської райдержадміністрації  Пірової О.Г. та завідувача юридичним сектором апарату райдержадміністрації  – уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції  Рак Т.О. за адресою м.Лубни  вул. О.Бекетова, 19, к. 41, к.46.
 
Наверх ↑