ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДР ЦИГАНЕНКО ЗУСТРІВСЯ З БІЗНЕСОВИМИ СТРУКТУРАМИ 18 березня голова райдержадміністрації Олександр Циганенко спільно з народним депутатом Анастасією Ляшенко провели робочу зустріч з підприємцями, представниками агроформувань з метою об’єднання зусиль влади і бізнесу у напрямку протидії коронавірусної інфекції.

Головний лікар КП «Лубенська лікарня інтенсивного лікування» Сергій Наталенко озвучив наявні засоби і обладнання та додаткову необхідну потребу для лікарні на період дії карантинних заходів та прийому хворих.

Від спілки підприємців району виступив голова спілки Володимир Дорош, власними думками поділилися решта присутніх на нараді.

Учасники зустрічі визначили пріоритетні напрямки співпраці та допомоги у вирішенні питань, скоординували дії у разі виникнення надзвичайної ситуації, обговорили інші важливі питання.