«Хай культурна нива Лубенщини завжди буде засіяна добром, щастям, миром та любов’ю», - виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко на святі працівників культури

Коли усі навколо святкують, у них якраз починається робота. Так і сьогодні, навіть своє професійне свято працівники культури та аматори народного мистецтва відзначали на робочому місці: на сцені. Тих, хто дбає про збереження духовної спадщини і примноження культурних здобутків, хто не втомлюється творити і радувати оточуючих красою свого таланту вітали сьогодні у районному будинку культури.  Такими людьми рідна Лубенщина багата і щедра: працівники клубних, музейних, бібліотечних закладів, ветерани галузі, юні дарування, цілі творчі родини. Сьогодні вони всі разом, єдиною родиною працівників культури району святкували та вітали одні одних, раділи перемогам і цілком заслуженим нагородам.

Спільне святкове вітання зі святкової сцени виголошували виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, голова районної ради Григорій Угляниця, депутат районної ради Сергій Мисник, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко, потому виконали почесну місію – вручили грамоти окремим працівникам культури.

«Хай культурна нива Лубенщини завжди буде засіяна добром, щастям, миром та любов’ю», - побажав виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко. Сергій Миколайович високо оцінив майстерність і високий професіоналізм лубенських артистів, щиро радів їхнім успіхам, наголошував, що галузь культури потребує великої уваги і підтримки, а натхненницю усіх культпрацівників Людмилі Пазенко обдарував букетом.

І після святкового концерту, який з любов’ю готували учасники художньої самодіяльності Калайдинцівського, Новооріхівського, Вовчицького та районного будинків культури і Клепачівського клубу, стало тепло і радісно, захотілося співати й танцювати, читати вірші, ставити сценки, смішити і сміятися, розчулювати й плакати водночас. Адже джерела творчості й натхнення дзвінко б’ють із глибин благодатної лубенської землі, народжуючи нові таланти.

У концерті брали участь вокальні колективи «Любисток», «Дивосвіт», «Вербиченька», «Чарівниця», «Позитив», тріо «Світанок», музично-драматичний гурт «Жарти», циркова студія «Маска», танцювальні колективи «Водограй», «Тандем», «Аміра», Алла Самозвон, Сергій Мисник, Валентина Черняк, Олександр Васильченко та В’ячеслав Таран, Оксана та Даша Литовко, учасники художньої самодіяльності Калайдинцівського, Новооріхівського, Вовчицького та районного будинків культури і Клепачівського клубу