Єнківці відсвяткували День села

Єнківці відсвяткували День села Погожа осіння днина сприяла гарному проведенню Дня села у Єнківцях Бієвецької сільської ради.

Ошатне подвір’я клубу, яскравий ігровий майданчик, атракціони для дітей, цікаві композиції, димок від багаття, на якому варився куліш – все справляло неабияке враження  на всіх, хто вирішив святкувати День села у колі дружньої єнківської родини.

Глядацький зал клубу – один з найкращих у районі – гостинно зустрічав сивочолих ветеранів праці, мужніх чоловіків, чия доля мічена атомом, воїнів-інтернаціоналістів, учасників АТО, дітей - майбутніх будівничих сильної і нескореної Ураїнської держави.

Святкове дійство розпочала величними словами про рідну землю, отчий край його ведуча Аліна Соломаха. У яскравому зорепаді музичних вітань сплелись воєдино виступи народних та зразкових аматорських колективів районного будинку культури «Любисток», «Перлина», «Гостинець», «Маска»; солістів Наталії Карпенко, Юрія Задорожного, Аліни Соломахи, Катерини Кондратенко, Ірини Ліхачової, Людмили Грицаєнко.

Нікого не залишили байдужими пісні у виконанні народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Калина» Клепачівського клубу, наймолодшої учасниці концерту Губренко Дар’ї. Одним словом, у залі вирувало яскраве дійство, сповнене щирих вітань з нагоди Дня села, Дня Захисника Вітчизни, Українського козацтва та Покрови.

Сільський голова Бієвецької сільської ради Ніна Остапенко поздоровила земляків з Днем села, а мужнім захисникам Вітчизни вручила подарунки.

Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко, звертаючись до присутніх, сказала: «Нехай  червоні кетяги калини, багряні чорнобривці, пшеничне стигле перевесло благословлять всіх нас на добрі справи, а покрова Божої Матері стане надійним оберегом України, символом її споконвічного прагнення до миру та єднання».

Свято ще довго вигравало піснями, танцями, розвагами, пригощаннями за щедрим єнківським столом.