Із сільськими головами обговорили нагальні питання

Із сільськими головами обговорили нагальні питання 16 січня виконувачем обов’язків голови райдержадміністрації Сергієм Сіряченком, за участю заступника голови райдержадміністрації Ігоря Нестеренка, представників районних структур та підприємств відбулася робоча зустріч із сільськими головами. Нараду ініціювала Асоціація сільських голів району, аби із представниками районної виконавчої влади обговорити  нагальні проблеми.

У зв’язку із змінами законодавства та порядку розрахунку за енергоносії з початку року виникла необхідність розглянути питання сплати за постачання електроенергії. З відповідними правилами присутніх ознайомив заступник начальника Лубенської філії ПАТ «Полтаваобленерго» Валерій Хало, акцентувавши особливу увагу на необхідності укладення договорів на електропостачання, порядку сплати за енергоносії .

Впродовж наради порушені питання зимового утримання доріг, визначення переліку доріг загального користування, які підлягатимуть ремонту у нинішньому році, дотримання правил пожежної безпеки тощо.