Із засідання комісій районної ради

Із засідання комісій районної ради 8 листопада  під головуванням голови районної ради Григорія Угляниці, за участі виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Сергія Сіряченка та заступника голови райдержадміністрації Ігоря Нестеренка відбулося  спільне засідання постійних комісій з питань планування бюджету та фінансів та з питань  соціальної сфери  та соціального захисту населення.

На засіданні детально обговорено наступний порядок денний:

- Про звіт про діяльність голови районної ради за період з листопада 2018 року по листопад 2019 року.

- Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради Угляниці Г.М.

- Про звіт голови районної державної адміністрації.

- Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності прокуратури та відділу поліції на території Лубенського району.

- Про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік.

- Про виконання районної комплексної Програми розвитку місцевого самоврядування у Лубенському районі на 2018 рік.

- Про затвердження районної комплексної Програми розвитку місцевого самоврядування у Лубенському районі на 2019 рік.

- Про виконання Комплексної програми розвитку архівної справи у Лубенському районі за 2018 рік.

- Про хід виконання Програми соціального захисту населення Лубенського району «Турбота» на 2018-2019 роки.

- Про Програму соціального захисту населення Лубенського району «Турбота» на 2020 рік.

- Про затвердження мережі закладів та установ освіти району та граничної кількості штатних одиниць.

- Про встановлення у 2020 році вартості харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти району.

- Про перепрофілювання та зміну назви Духівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені П.М. Рака Лубенської районної ради Полтавської області.

- Про передачу майна Хорошківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області.

Комісією рекомендовано винести розглянуті питання на засідання сесії 12 листопада.