Із засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

Із засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації  4 серпня за головуванням голови районної державної адміністрації Олександра Циганенка проведене  засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації. Розглянуте та обговорене питання про надання дозволу органу опіки та піклування на оформлення договору дарування житлового будинку, право на користування яким має малолітня дитина. Наданий дозвіл на перезаключення договору оренди земельної ділянки (паю) на ім’я  неповнолітньої особи.  Уважно вивчена заява та опрацьовані документи про надання дозволу на оформлення договору купівлі – продажу житлового будинку, який знаходиться на території суб’єкту господарювання району.

Голова комісії та її члени висловили свої пропозиції та прийняли рішення про надання відповідних дозволів органом опіки та піклування райдержадміністрації  з урахуванням гарантування збереження житлових прав та майнових прав малолітніх та неповнолітніх осіб.