Із засідання сесії районної ради

Із засідання сесії районної ради 12 листопада депутати зібралися на засідання позачергової 47 сесії районної ради, щоб розглянути питання, які потребують прийняття відповідних рішень районною радою. Проводив засідання голова районної ради Григорій Угляниця.

Депутатами опрацьовано та підтримано наступний порядок денний: про встановлення тарифу на послугу постачання теплової енергії для Березотіцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради; про внесення змін до показників районного бюджету Лубенського району на 2020 рік; про передачу майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району; про затвердження розпорядження голови районної ради «Про звільнення директора  комунального підприємства «Вектор» Кісіль Р.О.»; про затвердження розпорядження голови районної ради «Про затвердження протоколу аукціону».