111

«Коли будемо чути і розуміти один одного, ми зробимо багато важливих і корисних справ»: із публічного звіту голови райдержадміністрації

Версія для друкуВерсія для друку

«Коли будемо чути і розуміти один одного, ми зробимо багато важливих і корисних справ»: із публічного звіту голови райдержадміністрації 30 березня голова Лубенської райдержадміністрації Тетяна Качаненко виступила перед громадськістю зі звітом за роботу у 2017 році. Участь у заході взяли перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко, працівники районних служб, сільські голови, директори шкіл та представники громадських організацій.

Перед своїм виступом очільниця району спільно з благочинним Лубенського округу Володимиром Ігнатовичем нагородили медалями «За жертовність і любов до України» учасників АТО-мешканців району Сергія Назаренка, Андрія Ахременка, Віктора Баса, Миколу Даценка, Романа Чупайду.

Як зазначила Тетяна Качаненко, Лубенська райдержадміністрація впродовж усього 2017 року працювала над реалізацією заходів, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку Лубенського  району на 2017 рік, яка розроблена з урахуванням пропозицій сільських голів, районних служб та затверджена депутатами районної ради. Це дозволило забезпечити системний підхід до розвитку територій, правильно перерозподілити ресурси з урахуванням їх обмеженості  відповідно до пріоритетів державної регіональної політики.

Тетяна Петрівна впродовж свого виступу зупинилася на питаннях децентралізації, виконання бюджету, співпраці з органами місцевого самоврядування та громадськістю, ремонтах закладів соціальної сфери, медичної реформи, стану доріг, інформаційної політики й ґрунтовно проаналізувала проблеми і здобутки.

Повний текст виступу

В обговоренні взяли участь голова громадської ради Віктор Новіков та його заступник Фелікс Банков, директори шкіл Сергій Мисник та Володимир Костюк, сільські голови Надія Білокур, Анатолій Тітенко, Станіслав Ігнатенко, Сергій Бондаренко, голова районної ради Григорій Угляниця, голова районної спілки ветеранів АТО Леонід Шабля, котрі подякували голові райдержадміністрації за роботу і співпрацю, відзначили професіоналізм та відкритість, звернули увагу на проблемні питання та висловили власне бачення їх вирішення.

 

Наверх ↑