ЛУБЕНЩИНА ВІДЗАЧАЄ 75- РІЧНИЦЮ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

ЛУБЕНЩИНА ВІДЗАЧАЄ 75- РІЧНИЦЮ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

День пам’яті та примирення й 75-та річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років на Лубенщині  відзначається відповідно до прийнятих на державному рівні вимог карантину, без мітингів і масових зібрань.

8 та 9 травня у всіх населених пунктах району відбулося покладання квітів до пам’ятників.

Голова райдержадміністрації Олександр Циганенко та голова ради ветеранської організації району, почесний громадянин Лубенщини Василь Силка спільно з керівництвом міста, народим депутатом Анастасією Ляшенко взяли участь у церемонії покладання квітів до вічного вогню на площі Слави у м. Лубни.

У вітальних промовах керівників була акцентована увага на важливій історичній складовій свята, зокрема внеску України у визволенні від нацизму.

Голова райдержадміністрації Олександр Циганенко висловив глибоку шану і вдячність ветеранам за  подвиг, подароване майбутнє для наступних поколінь.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання усіх, то відійшов за межу вічності та поклали квіти до вічного вогню.

Вічна пам ять загиблим і слава тим. хто ще живий.
Ми пам ятаємо...