Лубенські козаки поклали квіти до пам’ятного знака, встановленого на місці Солоницької трагедії  На Лубенщині свято шанують, зберігають і всіляко пропагують козацькі традиції, адже Лубенщина по праву вважається краєм козацької слави. Щороку 14 жовтня на місці Солоницької трагеді 1596 року, де прийняли останній бій «лицарі волі» під проводом Северина Наливайка відбувається покладання квітів до пам’ятного знака та урочистості з нагоди Дня українського козацтва. Об’єднанні шанобливим ставленням до традицій та повагою до славної минувшини, члени громадської організації на чолі із генеральним інспектором УРК центрального регіону України, командувачем Лубенської окремої дивізії особливого призначення імені Северина Наливайка, маршалом козацтва Олексієм Лапком зібралися біля пам’ятного знака, де поклали квіти та вшанували пам’ять загиблих.