Лубенським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Ірина Харченко)

Лубенським районним  центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Ірина Харченко) 6 лютого було проведено інформаційний семінар та відеолекторій в Лубенській міськрайонній філії Полтавського обласного центру зайнятості, спрямований  на профілактику туберкульозу.

Наразі Україна за поширенням туберкульозу - серед світових лідерів. На туберкульоз в Україні хворіє понад 250 тисяч осіб.

Метою семінару було привернути увагу населення району до проблем поширення захворювання на туберкульоз та інформування громадян щодо шляхів поширення збудника хвороби, проявами захворювання, контактними даними спеціалізованих медичних закладів. В ході роботи були проведені бесіди, консультації з питань: епідеміології захворювання, причин захворювання на туберкульоз та симптом і ознак інфікування.

Уникнути зараження не так складно, як вилікувати вже існуючу інфекцію, тому варто докладати всіх зусиль для того, щоб і нас, і наших дітей минула ця біда.