Лубни від'ярмаркували

Лубни від'ярмаркували Справжньою окрасою святкування Дня міста у Лубнах є традиційне ярмаркування. Сільгосптоваровиробники Лубенського району, зібравши дорідні врожаї, теж представили власну продукцію, яка користувалася неабияким попитом. Овочі СФГ «Род» (голова Олександр Темченко), СФГ «Роксолана» (голова Микола Кочубей), кавуни СФГ «Діброва» (голова Олексій Коваленко), зерно ТОВ «Удай-Агро» (директор Віталій Трубніков), чаї Дослідної станції лікарських рослин (директор Олексій Устименко), м’ясо від ПП Денисенка, продукція ПП Дикуна, продукція ДП «Лубенське лісове господарство» (директор Володимир Тихович), саджанці, хлібо-булочна, м’ясо-молочна продукція, солодощі, сувеніри, промислові товари – все це широко на будь-який найвибагливіший смак було представлено під час ярмарку.

Не минали ярмаркове дійство керівники міста та району: голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, міський голова Олександр Грицаєнко, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, начальник управління агропромислового та економічного розвитку, торгівлі, транспортута залучення інвестицій райдержадміністрації Геннадій Настенко.

«Лубенські аграрії традиційно взяли участь у ярмарку, забезпечивши містян якісною місцевою продукцією. Великі черги біля машин наших сільгосптоваровиробників свідчать про те, що лубенці надають перевагу саме місцевим товарам. Приємно, що сьогодні широко представлені промислові товари, продукція місцевих заводів, а значить, місто розвивається, створюються нові робочі місця для лубенців», - відзначила голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко.