«Ми зробили все, що запланували, і так рухатимося уперед і далі», - голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко 26 грудня голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко провела останню в цьому році апаратну нараду, яка стала своєрідним підведенням підсумків 2017 року. Очільниця району подякувала за роботу присутнім першому заступнику голови райдержадміністрації Сергію Сіряченку, заступнику голови райдержадміністрації Ігорю Нестеренку, керівникам підрозділів, відзначивши відповідальність, професіоналізм та цілеспрямованість  кожної районної структури.

«Я пишаюся Вами і тією співпрацею, яка у нас складається. Кожен з Вас якісно виконує свої обов’язки, створює відповідну комфортну атмосферу у колективах. Прошу передати поздоровлення з прийдешніми святами своїм працівникам і подякувати їм за роботу. Ми закінчили рік успішно, маємо багато планів на 2018, які реалізовуватимемо спільно з органами місцевого самоврядування. Головне, бути патріотами Лубенщини і наполегливо працювати задля добробуту громадян», - наголосила Тетяна Качаненко, звертаючись до присутніх.