На допомогу юному пошуковцю

На допомогу юному пошуковцю

На бібліотечний урок «Джерела пошуку літератури для написання пошукових робіт» запросила центральна районна бібліотека імені Володимира Малика вчителів та учнів Тарандинцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Працівник бібліотеки Лариса Гончарук розповіла про фонд краєзнавчих видань читальної зали, традиційні каталоги та картотеки, які знаходяться в бібліотеці, показала тематичні теки краєзнавчих матеріалів, які багато років збирають працівники книгозбірні. Вона запропонувала учням спробувати самостійно підібрати літературу за темою з допомогою  краєзнавчої картотеки.

Бібліограф Наталя Замараєва представила відвідувачам  електронну презентацію «Краєзнавчі ресурси на сайтах бібліотек України» та познайомила школярів з методикою пошуку краєзнавчої літератури на сайтах Державної історичної бібліотеки, Полтавської обласної бібліотеки імені І.П. Котляревського, Цифрового архіву періодики та інших електронних ресурсів.