На Лубенщині пройшов 10-й ювілейний фестиваль людей з інвалідністю «Сузір’я мрій» 30 жовтня у районному будинку культури відбувся 10-й ювілейний фестиваль творчості людей з інвалідністю «Сузір’я мрій», який зібрав разом і поєднав у творчості людей з інвалідністю м. Полтави, Лубен та Лубенського району, Оржиці та Пирятина, Миргорода та Зінькова, Хорола, Шишак та Н.Санжар Полтавської області, м. Дрогобич Львівської області, м. Енергодар Запорізької області, с. Стрітівка Київської області.

Для офіційного відкриття фестивалю до слова запросили - голову обласної організації Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України», головного редактора Всеукраїнського видання газети «Сила духу» Сергія Чумака; голову Лубенського районного осередку Всеукраїнської організації «Союз організацій осіб з інвалідністю України» Тетяну Погорілу та очільницю громадської організації «Особи з інвалідністю «Лубни. Безмежність» Вікторію Широконос. В ході заходу слова вітання надсилали голова Лубенської районної ради Григорій Угляниця та перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко. Також з вітальним словом від голови та виконавчого комітету до учасників фестивалю звернулася начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Засульської сільської ради Інна Скиба. Із таким потрібним та бажаним подарунком - принтером, на свято завітав депутат Верховної ради України Руслан Богдан. Далі було незвичайне дійство-театральне, вокальне, циркове, гра на муз інструментах, декламування, виконання авторських віршів. А в фойє була представлена виставка робіт. Всього на фестиваль приїхало близько 130 учасників, було виконано 60 номерів, та 25 учасників представили свої роботи. Висловлюємо велику вдячність всім причетним до свята, а також працівників територіального центру при Лубенській РДА та працівникам РБК та всім небайдужим людям. Ми не говоримо до побачення, ми говоримо до нових зустрічей.