На Лубенщині ймовірність виникнення підтоплень – незначна

На Лубенщині ймовірність виникнення підтоплень – незначна 19 березня головою райдержадміністрації Тетяною Качаненко, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Сіряченка, заступника голови райдержадміністрації Ігоря Нестеренка, районних служб, громадських організацій, сільського голови Снітинської сільської ради Сергія Мануйленка проведено нараду із розроблення заходів щодо попередження виникнення підтоплень у населених пунктах району.

Учасниками наради проаналізовано найбільш проблемні ділянки та вирішено оперативно провести попереджувальні заходи для безперешкодного проходження води та криги. По річці Сула є затори, які утворилися внаслідок скупчення повалених дерев, що може створити затримку води. Крім того, по території району є деякі проблемні ділянки. Однак, населені пункти району по прогнозах знаходяться у відносній безпеці, загрози виникнення підтоплення житлових будинків на сьогодні немає.