Нагородили лауреатів літературно-мистецької премії імені Василя Симоненка

Нагородили лауреатів літературно-мистецької премії імені Василя Симоненка Під час щорічного літературно-мистецького заходу «Виростеш ти, сину», який традиційно проходить 8 січня, у день народження видатного поета і журналіста Василя Симоненко, визначено лауреатів премії  імені видатного земляка. Премію засновано у 2000 році спочатку як «літературну», а згодом, у 2003 році перейменовано на «літературно-мистецьку».

У номінації «Література і публіцистика» літературно-мистецьку

премію ім. Василя Симоненка за 2018 рік розділили між двома претендентами: Ніною Павлівною Третяк – поетесою, авторкою багатьох творів і віршів та Олександром Миколайовичем Карпенком – краєзнавцем, лауреатом Лубенської міської літературної премії ім.В.Малика, Полтавської обласної премії ім.С.Ковпака.

У номінації «Мистецтво і монументальна скульптура»

літературно-мистецьку премію  імені Василя Симоненка за 2018 рік присудили художнику  Володимиру Олексійовичу Пашкевичу за творчий доробок – живописні роботи, монументальні композиції з металу.