НИНІШНІЙ РІК ДЛЯ КАЛАЙДИНЦІВ СТАВ РОКОМ ХУДОЖНОЇ ТВОРЧОСТІ!

НИНІШНІЙ РІК ДЛЯ КАЛАЙДИНЦІВ СТАВ РОКОМ ХУДОЖНОЇ ТВОРЧОСТІ! Таких тріумфальних творчих перемог і досягнень село ще не знало. Тож, цьогорічні здобутки місцевих артистів цілком заслужено відзначали щорічною премією К. Сементовського, яка заснована ще у 2008 році. Сьогодні, 5 жовтня, «край садів та криниць», мальовничі Калайдинці відзначали День села, відзначали гуртом, весело, сімейно і як завжди з родзинкою.

Урочисту частину розпочав сільський голова Василь Ґава, розповівши про здобутки і перспективи, вручивши подяки благодійникам, подарунки багатьом односельцям, які сьогодні творять історію рідного села. Цього року сільська родина поповнилася трьома малюками, це Вадим Тараненко, Злата Величко, Дмитро Мисник; щиро вітали справжніх господарів, переможців конкурсу на кращу садибу, - Віктора Шевченка, Миколу Шульгу, Бориса Жирона; дякували за небайдужість  Івану Даниленку, котрий разом із дружиною облаштували сільську зупинку.

Святковий захід відвідали голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, голова районної ради Григорій Угляниця, депутат обласної ради, регіональний директор ТОВ «Баришівська зернова компанія» Василь Стасовський, депутати районної ради Сергій Мисник та Лідія Різуненко, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко.

Безмежно красиве і практично міське село Калайдинці Тетяна Качаненко, голова райдержадміністрації щиро вітала зі святом, із затишним і змістовним заходом, дякуючи громаді за згуртованість та взаєморозуміння. З нагоди Дня села подяками райдержадміністрації були відзначені краєзнавець Петро Підтоптаний і директор будинку культури Валентина Іщенко, грамотою – сільський голова Василь Ґава.

Урочисту частину продовжила різножанрова концертна програма, під час якої відбулася прем’єра пісні про Калайдинці, з насолодою слухали місцевий гумор у виконанні Олени Собко та Олексія Білика, щиро зустрічали улюбленців публіки – духовий оркестр, народний колектив «Вербиченька», вокально-інструментальний ансамбль «Осінній призов», дуети, тріо і окремих виконавців: Олену Мацак, Віру Тараненко, Катерину Мисник, Валерія Різуненка, Людмилу Мошу, Тетяну Собко, Юрія Риженка та багатьох інших. Свіжі зустрічі із знаними артистами, художні номери, які принесли перемогу у багатьох конкурсах, щирість і захоплення публіки – піднесена атмосфера не полишала святкову залу впродовж кількох годин. На цьому свято не закінчилося, адже ще багато розваг на калайдинчан чекало попереду.