Новорічна казка розпочалася: Святий Миколай завітав до малечі з Лубенщини

Версія для друкуВерсія для друку

Новорічна казка розпочалася: Святий Миколай завітав до малечі з Лубенщини   Святкова атмосфера панувала у  залі, де зібралися діти пільгових категорій з усіх куточків Лубенщини, аби Святий Миколай мав змогу обдарувати їх усіх подарунками та привітати з початком новорічно-різдвяних свят.

Незвичайні чарівні історії, теплі вітальні слова, привітання, мелодійні пісні та запальні танці, циркові номери, а також добрі та лихі герої, веселі конкурси, загадки - все, що і має бути на дитячому святі, було тут. І, звісно, подарунки, яких так нетерпляче чекала дітвора. Привітати усіх зі святами завітали перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Сіряченко, голова районної ради Григорій Угляниця, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Білокінь, начальник відділу культури та туризму Людмила Пазенко. Гарних свят, миру та злагоди побажав дітям Сергій Сіряченко та передав привітання також і від голови райдержадміністрації Тетяни Качаненко.

Мабуть, найголовніше, що може бути у житті – це усмішки, якими розцвітали діти, коли їм було весело, коли їм вдавалося допомогти своїм друзям-казковим героям, коли отримували подарунки з рук Святого Миколая. Тож усміхалися та плескали у долоні малята майже безперервно, а це означає, що свято вдалося. Добро, як завжди, перемогло, адже так і повинно бути.

 

Наверх ↑