ОБ’ЄКТ #ВЕЛИКОГОБУДІВНИЦТВА ДНЗ № 9 «БЕРІЗКА» ПЛАНУЮТЬ ВВЕСТИ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ НА ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ Саме цю дату попередньо визначили учасники сьогоднішньої наради - міський голова Олександр Грицаєнко, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації, депутат Лубенської міської ради Сергій Сіряченко, представники відповідних структур – для урочистого відкриття дошкільного закладу. На сьогодні будівельні роботи на об’єкті повністю завершені. Ще тиждень необхідний для оформлення необхідної документації.

Інший об’єкт, віднесений до програми #ВеликеБудівництво, - ЗОШ № 3 м. Лубни, де проводиться реконструкція з термомодернізацією будівлі, встановленням системи оповіщення та пожежної сигналізації, комплекс заходів з благоустрою. Частина робіт вже завершена, решту буде продовжено у наступному році.