Обласний конкурс вихованців гуртків художньо-технічного профілю «Візерунки фантазій» (конкурс з рукоділля)

5 грудня 2018 року на базі Полтавського ОЦНТТУМ пройшов обласний конкурс вихованців гуртків художньо-технічного профілю «Візерунки фантазій» (конкурс з рукоділля).

В ньому брали участь делегації від Новосанжарської, Карлівської, Зіньківської, Пирятинської районних СЮТ, СЮТ м. Миргород, Лубенської міськ СЮТН, Полтавського міського ЦПО, Гадяцького, Чутівського, Диканського, Полтавського, Великобагачанського, Карлівського районних БДЮТ, Кременчуцького МЦПО, Кременчуцького МЦПО "Лідер", ЦДЮТ м. Горішні Плавні, Полтавського Палацу ДЮТ, Лубенського районного ЦДЮТ, Лютенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Полтавського ОЦНТТУМ ПОР.
Учасниками  заходу стали 78 вихованців з позашкільних закладів області.   В ході конкурсу діти продемонстрували  рівень трудової та професійної підготовки та  розповіли про свій творчий досвід.

За підсумками конкурсу визначено призерів:

Номінація «Бісероплетіння

Старша вікова група
І місце – Волошина Ірина,

Номінація «Вишивка хрестиком»

Старша вікова група
ІІ місце – Карпенко Юлія

Учасники заходу долучилися до різнобарвного світу декоративно-прикладного мистецтва та поділилися планами на майбутнє.