ОДНИМ ІЗ ПРІОРИТЕТНИХ НАПРЯМКІВ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ЛУБЕНСЬКОГО РАЙОННОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ (ДИРЕКТОР ІРИНА ХАРЧЕНКО) Є ВИЯВЛЕННЯ СІМЕЙ, ЯКІ ОПИНИЛИСЬ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ ТА ШВИДКЕ РЕАГУВАННЯ НА КРИТИЧНУ СИТУАЦІЮ

9 листопада до центру надійшло повідомлення про те, що в одному із сіл району мати перебуває у стані алкогольного сп’яніння і може нести загрозу для своїх неповнолітніх дітей. Оперативно працівниками Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  спільно з інспектором ювенальної превенції місцевого відділу поліції було здійснено виїзд у сім’ю, в результаті чого діти були влаштовані до бабусі, яка зобов’язалася доглядати їх на належному рівні та забезпечувати усі потреби онуків.

За результатами  рейдової перевірки, складено 1 адміністративний матеріал за неналежне виконання матір’ю своїх батьківських обов’язків. З матір’ю проведено соціально-педагогічну роботу, надано інформаційні консультації відповідно до складних життєвих обставин, наявних в сім’ї. Також проведено профілактичну бесіду щодо недопущення жорстокого поводження з дітьми, попередження вчинення насильства в сім’ї, пропаганди здорового способу життя та цільового використання коштів на потреби дітей.

Також в ході роботи було відвідано багатодітні сім’ї, яких поінформовано про можливість виплати допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях та здійснено контроль за цільовим використанням допомоги при народженні дитини.

Якщо Ви потрапили у складну життєву ситуацію, яку не можете подолати самостійно, або знаєте про людей, які перебувають у такому становищі, звертайтесь до   Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Лубни, площа ак. Бекетова, 19, к. 50 або за тел. 74 – 803.