Оголошено конкурсний відбір на службу в поліції на вакантні посади дільничного офіцера поліції Лубенського відділу поліції

До уваги жителів Лубенщини!

Головним управлінням Національної поліції в Полтавській області оголошено конкурсний відбір на службу в поліції на вакантні посади дільничного офіцера поліції Лубенського відділу поліції. (3 вакансії), заробітна плата 9000 грн.
Подача електронних анкет та документів для участі в конкурсі триває з 17 вересня по 09 жовтня 2018 року.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:
- громадянство України;
- вік від 18 років;
- вільне володіння українською мовою;
- вища освіта;
- знання Конституції України,ЗУ "Про Національну поліцію", ЗУ "Про запобігання корупції", Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Заповнити анкету для участі у конкурсі та отримати вичерпну інформацію щодо оголошеного конкурсу можна за посиланням nabir.np.gov.ua.
Для отримання більш детальної інформації також можна звернутися до сектору кадрового забезпечення Лубенського відділу поліції (каб.303), а також за телефоном: 066-829-63-63.