Підсумки купального сезону на Полтавщині: на заборонених пляжах загинуло майже 40 людей

Підсумки купального сезону на Полтавщині:  на заборонених пляжах загинуло  майже 40 людей За купальний сезон на водоймах Полтавщини потонули 39 людей, з них 6 дітей. Цього літа люди гинули  на водоймах, де купатись заборонено та немає рятувальних постів.

Найбільше випадків зафіксували в Полтаві, Кременчуці,  Оржицькому, Кременчуцькому та Полтавському районах.

Про це повідомив на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій начальник КУ “Рятувально-водолазна служба” Полтавської обласної ради Віктор Лелюк.

Згідно зі статистикою, основною причиною загибелі людей на водоймах  стає вживання алкоголю.

На облаштованих пляжах за ввесь сезон не зафіксували жодного смертельного випадку.

Як зазначив заступник голови облдержадміністрації Роман Товстий, це не звільняє від відповідальності тих керівників на місцях, які перед початком купального сезону  не проводять підготовчу роботу та  не перевіряють облаштовані пляжі.

«Там де залучають до роботи   державні і комунальні підприємства, ми маємо позитивну динаміку з цих питань», - сказав Роман Товстий.

Загалом з початку року в Полтавській області  втопилося 55 людей, з них 8 дітей. Врятували 64 людини.

Офіційний сайт Полтавської ОДА.