«Подати заяву про тимчасову зміну місця голосування можна до 15 липня!», - Олег Тимченко

21 липня відбудуться позачергові вибори народних депутатів України. Тим громадянам, які не мають змоги проголосувати у день виборів, потрібно тимчасово змінити місце голосування. Це можна зробити до 15 липня 2019 року включно.

Виборцям необхідно звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців за місцем їхнього перебування в день виборів чи місцезнаходженням обраної виборчої дільниці або за їхньою виборчою адресою.

До відповідного органу ведення Державного реєстру виборців потрібно подати письмову заяву, показати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина, посвідчення військовослужбовця або військовий квиток.

Звертаю увагу, що документів, які підтверджують необхідність зміни місця голосування, надавати не потрібно, як і вносити якусь плату.

Крім того, раджу перевірити себе у списках виборців за допомогою онлайн сервісу «Кабінет виборця» на сайті www.drv.gov.ua.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко