Посильна гуманітарна допомога для працівників соціальної сфери

Посильна гуманітарна допомога для працівників соціальної сфери

17 листопада Територіальний центр соціального обслуговування Лубенської райдержадміністрації (директор Наталія Хомкіна) отримав гуманітарну допомогу для протидії COVID -19. Зробив закупівлю захисних масок, дезінфектантів,  необхідних засобів для боротьби з Covid-19 проєкт «Підвищення спроможності ОГС соціальної сфери України» за фінансової підтримки Європейського Союзу, який здійснюється Благодійною організацією Мережа 100 відсотків життя Рівне.

Реалізує проєкт у Лубенському районі громадська організація "Твій Світ", яка у співпраці з терцентром надає гуманітарні набори, організовує гуртки взаємодопомоги для літніх людей та навчання для соціальних робітників і волонтерів.

Діяльність працівника соціальної сфери зараз дуже ризикована і під час пандемії повинна бути захищена, а ситуація з коронавірусом потребує солідарності, тому  посильна гуманітарна допомога у вигляді медичних масок та антисептиків для робітників територіального центру соціального обслуговування є вчасною і важливою.