Працівників соціальної сфери Лубенщини привітали з професійним святом

Версія для друкуВерсія для друку

Працівників соціальної сфери Лубенщини привітали з професійним святом У першу неділю листопада професійне свято відзначають працівники соціальної сфери України, які виконують надзвичайно важливу, а разом з тим почесну і відповідальну місію – реалізовують державну політику у напрямку захисту найвразливіших верств населення. З цієї нагоди сьогодні, 2 листопада, відбулися урочистості та святковий концерт, яким привітали чисельних спеціалістів галузі та представників громадських організацій соціального напрямку. У соціальній сфері району працює не одна сотня фахових небайдужих працівників.

За їх щоденною копіткою та відповідальною працею - людські долі. Вони дарують людям надію на краще, вчасно подають руку допомоги тим, хто цього потребує. Соціальна політика держави орієнтована на людину, її потреби, захищеність та упевненість у майбутньому. Тому так важливо сьогодні не лише надавати якісні соціальні послуги, а й оточити їх отримувачів (у переважній більшості соціально незахищених осіб, дітей, осіб похилого віку, інвалідів, демобілізованих військовослужбовців тощо) турботою та піклуванням. Лубенці щасливі тим, що можуть розраховувати на отримання якісної допомоги, яку надають спеціалісти Лубенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, міськрайонного центру зайнятості, територіального центру соціального обслуговування райдержадміністрації, Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, фонду соціального страхування та численних громадських і благодійних організацій.  Привітати велику родину соціальних працівників Лубенщини, які зібралися у великій залі районної ради, завітали голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, голова районної ради Григорій Угляниця, заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко.

За словами голови райдержадміністрації Тетяни Качаненко, працівники соціальної сфери – особливі, адже їхня щоденна нелегка і напружена робота спрямована на виконання державної політики у напрямку надання соціальних послуг, вчасного інформування населення тощо. Величезну роль, за словами Тетяни Петрівни, виконують громадські організації Лубенщини, які турботою і чуйністю оточили численних громадян пільгових категорій. Тетяна Качаненко захоплювалася витримкою і небайдужістю працівників соціальної сфери та дякувала усім присутнім за їх благородну працю, чуйність та щедрість душі, з якими вони допомагають людям долати труднощі та розв’язувати їх життєві проблеми. З нагоди професійного свята були вручені Почесні грамоти облдержадміністрації, якими відзначили роботу Світлани Хованської та Наталії Шепель, грамоти Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та грамоти райдержадміністрації.

Приємні миті свята присутнім у залі подарували артисти району.

Наверх ↑