Головою Лубенської районної державної адміністрації видано розпорядження від 5 серпня 2019 року  №119«Про затвердження Положення про комісію з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 12 серпня 2019 року за № 422/3539.

З текстом розпорядження ви можете ознайомитись за адресою: Полтавська обл., м. Лубни, пл. академіка Олексія Бекетова, 19, каб. № 10.