РАЙОННА ВЛАДА ПРИВІТАЛА БАТЬКІВ ПЕРШОЇ НОВОНАРОДЖЕНОЇ У 2020 РОЦІ ДИТИНИ

РАЙОННА ВЛАДА ПРИВІТАЛА БАТЬКІВ ПЕРШОЇ НОВОНАРОДЖЕНОЇ У 2020 РОЦІ ДИТИНИ На Лубенщині існує гарна традиція: вітати сім’ї, у яких на початку року народилися діти. Перше немовля на Лубенщині у 2020 році з’явилося на світ 14 січня у родині Інни та Миколи Теровців. Найменша мешканка Новооріхівки Анна Теровець побачила світ в обласному перинатальному центрі, а вже сьогодні щаслива родина виховує таку очікувану донечку, п’яту дитину у родині.

За словами батьків, народження Ані стало яскравою сімейною подією. Родина виховує чотирьох хлопчиків, а народження доньки – справжній новорічний подарунок.

Виконувач обов’язки голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Юлія Білокінь та виконувач обов’язки старости Ромоданівської сільської ради Новооріхівського старостату Станіслав Ігнатенко відвідали родину 3 лютого, аби привітати та вручити подарунки.

Сергій Сіряченко поцікавився самопочуттям  мами та немовляти та побажав здоров’я, витримки і добробуту.