РОБОТИ З БУДІВНИЦТВА ЗАСУЛЬСЬКОЇ АЗПСМ НА ЗАВЕРШАЛЬНІЙ СТАДІЇ

РОБОТИ З БУДІВНИЦТВА ЗАСУЛЬСЬКОЇ АЗПСМ НА ЗАВЕРШАЛЬНІЙ СТАДІЇ Голова райдержадміністрації Олександр Циганенко разом із своїм заступником Сергієм Сіряченком та головним лікарем КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Засульської сільської ради» Володимиром Богатиренком оцінили стан проведення будівельних робіт Засульської АЗПСМ, яка входить до проєкту #ВеликеБудівництво.

Під час останньої робочої наради на об’єкті було виявлено ряд недоліків, на які звернено особливу увагу підрядної організації, зокрема виконроба компанії «Рембудгарант» Віталія Денисова. Частину з них усунуто, решта – потребують доопрацювання. Однак, часу в будівельників не так багато, адже об’єкт планують ввести в експлуатацію вже на початку серпня.  На сьогодні вже під’єднані кондиціонери, завершуються внутрішні роботи, завозяться меблі та встановлюється обладнання. Особливу увагу звернена на доступність приміщення для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Залишаються питання із проведенням зовнішніх робіт, зокрема під’єднання газових та електромереж, благоустрій території.