Семінар для дільничних виборчих комісій

18 березня 2019 року у приміщенні районної ради  відбувся семінар для дільничних виборчих комісій у рамках співпраці Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем в Україні із залученням відповідних фахівців.

У програмі розглянуті питання організації роботи дільничної виборчої комісії до дня голосування та у день проведення голосування. Тренери  семінару зосередили увагу присутніх на питаннях порядку організації голосування за місцем перебування виборця, підрахунку голосів виборців та заповнення відповідного протоколу, транспортування і передачі документів до територіальної виборчої комісії, роботи зі скаргами виборців. Учасники  семінару активно задавали питання на які отримали кваліфіковані відповіді.

Навчалися представники дільничних виборчих комісій м.Лубни, Лубенського, Оржицького та Семенівського районів.