Школярам про Основний Закон країни

Школярам про Основний Закон країни До  всенародного  державного  свята  Дня  Конституції  України  на подвір’ї   бібліотеки   розгорнув   свою   діяльність правовий  майданчик «Вчимося бути громадянами». Наша країна має вагомі демократичні традиції, які беруть свій початок з часів Володимира Святославовича  та козацької  вольниці,  з  часів  першої   в  Європі   Конституції  Пилипа Орлика.

Молода   держава,  що  28  червня 1996 року  отримала свій  Основний  Закон – Конституцію,   нині  утверджує  себе  в новітній   історії,  захищаючи  кордони  від агресора,  наполегливо   вчиться   демократії,  крокує  на  шляху  утвердження європейських  цінностей  у  суспільстві.  Конституція Незалежної Украни – наш дороговказ  у розбудові успішного майбутнього і головний оберіг державності. Тож  юні   відвідувачі бібліотеки ознайомилися з матеріалами Конституції, правами  та   обов’язками  громадян  України,  державними  символами. Розділ про права людини – один із найважливіших у  Конституції  нашої  держави.  Кожен,  хто   хоче,  щоб   у   спільному  домі – державі  всі  жили   щасливо, повинен  добре   знати   Конституцію,  розуміти   її,   виконувати   і  боронити.