Службу ДСНС націлюють на створення спільно з органами місцевого самоврядування пунктів обігріву Про наближення холодів, дотримання температурного режиму у закладах, безпеку дорожнього руху – ці питання під час апаратної наради порушував перший заступник голови райдержадміністрації  Сергій Сіряченко. Зокрема Сергій Миколайович звернув особливу  увагу служби ДСНС на співпрацю з органами місцевого самоврядування у напрямку створення мобільних пунктів обігріву. До того ж, на його думку,  слід обстежити умови проживання осіб з групи ризику, аби не допустити переохолодження.

Відповідно до запропонованого порядку денного розглянуті наступні питання: про поширення, ліквідацію та профілактику африканської чуми свиней; про профілактику пожеж у житловому секторі в опалювальний сезон; про стан виконавської дисципліни та організацію виконання завдань, визначених актами законодавства, актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, голови облдержадміністрації за підсумками 10 місяців 2018 року; про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.