Святкували Маланку

Святкували Маланку На традиційне новорічне свято, що більше 15-ти років ініціює спілка жінок- трудівниць «За майбутнє дітей України»( голова Кошель Р.О.), завітали діти зі шкіл міста та району. Глядацький зал районного будинку культури наповнився радістю, сяйвом щасливих дитячих посмішок, дзвінкоголосим щебетанням хлопчиків і дівчаток.

Новорічний захід підготували працівники та творчі колективи районного будинку культури. Майже 200 талановитих юних артистів співали, танцювали, виступали у цирковому та драматичному жанрах, дарували глядачам приємні емоції спілкування, гарного відпочинку у колі щирих друзів.

Дітей, учителів, батьків привітали із зимовими святами голова районної ради Григорій Угляниця, в.о. голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, депутат міської ради, член спілки жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» Наталія Сухонос. Вони побажали кожному щастя, радості, добра, благополуччя, успіхів, перемог у навчанні, спорті, творчості і, звісно, миру кожній сім’ї, кожній родині і нашій рідній Україні.

Сергій Сіряченко передав вітання від голови райдержадміністрації Тетяни Качаненко та відзначив важливість збереження народних традицій.

Заключним акордом свята стала «Новорічна пісня» у виконанні Юрія Задорожного та Алли Самозвон, яка об’єднала на сцені юних артистів колективів «Водограй», «Аміра», «Маска», «Гостинець», «Артстудія», «Домісолька», «Тандем», «Ренесанс», «Знай наших», Назара Петрусенка, Аріну Гаврик, Вікторію Павленко та інших одержимих творчістю талановитих дітей Лубенщини.