Тривають роботи з реконструкції приймального відділення в Лубнах

Версія для друкуВерсія для друку

Тривають роботи з реконструкції приймального відділення в Лубнах

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов превірив хід реконструкції приймального відділення та фізіотерапевтичного кабінету під відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги в КП «Лубенська лікарня інтенсивного лікування», що відбувається в межах президентської програми «Велике будівництво». Очільник області зустрівся з керівництвом міста, дирекцією закладу та підрдяною організацією, щоб обговорили проблеми, які виникли на будівництві. 

«Ми повинні максимально швидко та оперативно завершити реконструкцію приймального відділення.  Враховуючи темпи, за якими нині тривають роботи, потрібно закінчити будівельну частину до 20 грудня. Саме тоді  завершується бюджетний рік. І щоб не виникло проблем із коштами, потрібно чітко розпланувати всі кроки. Наприклад, у Кременчуці на будівництві приймального відділення працюють у три зміни. Із  фінансуванням питань немає. Пряма державна субвенція в розмірі 7,2 мільйона гривень уже надійшла. Кошти спрямовують й з місцевого бюджету», – сказав Олег Синєгубов.

Як зазначив представник підрядної організації Юрій Ляшенко, нині є проблема з проєктантами. Через коригування робочого проєктно-кошторисної документації, є затримка з освоєнням коштів.

«Зробили нове планування приміщень для ренгенозахисту та ангіоргафу, яке не відображено в діючому кошторисі. З іншими кабінетами нема питань, але це 40% роботи», – сказав Юрій Ляшенко.

Щоб прискорити роботи, говорить народний депутат України Анастасія Ляшенко, потрібно чітко скорегувати всі дії.

«Хорольське приймальне відділення розпочало реконструкцію останнє в області. Але там чітко знають, що до середини грудня його мають здати. І жодного разу там не сказали, що вони не впевнені в тому, що завершать роботи в поставлені строки. У Лубнах можна будувати ще довго, але це затримує процес встановлення обладнання, яке конче необхідно лубенцям. Люди їздять робити КТ в Миргород, Полтаву, а наша апаратура стоїть у Києві і чекає, коли ми її привеземо», – сказала Анастасія Ляшенко.

Очільник області акцентував увагу на важливості взаємодії та комунікації всіх виконавців робіт: підрядників, проєктантів та місцевого керівництва. Учасники зібрання домовилися відкоригувати план-графік робіт і чітко його дотримуватися. Про виконання робіт звітуватимуть щодня.

ДОВІДКА

В інфекційному відділенні Лубенської лікарні інтенсивного лікування виділено 119 ліжок для лікування хворих із COVID-19. 29 із них забезпечені киснем.

«До 15 листопада запланували докупити 10 кисневих концентраторів, 6 кріоциліндрів і провести кисень в інші відділення (онко, терапія, ЛОР), щоб збільшити кількість точок на 28, – розповів головний лікар  КП «Лубенська лікарня інтенсивного лікування» Сергій Наталенко. – Одна киснева шафа вже готова, іншу на наше замовлення виготовляє місцеве підприємство».

На рахунок Лубенської лікарні інтенсивного лікування надійшов 1 мільйон 310 тисяч гривень субвенції від МОЗ на покращення кисневого обладнання.

Наверх ↑