«У ДУХІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ СТВОРЕНО НАЙКРАЩУ МОДЕЛЬ СПІВПРАЦІ МІСЦЕВОГО ОРГАНУ ВЛАДИ ІЗ СУБ’ЄКТАМИ ГОСПОДАРЮВАННЯ», - ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДР ЦИГАНЕНКО Голова райдержадміністрації Олександр Циганенко продовжує робочі поїздки у сільські ради району. Сьогодні, 27 травня, очільник райдержадміністрації відвідав населені пункти Духівської сільської ради, спільно із сільським головою Валентиною Даладою ознайомився із роботою закладів соціальної сфери та роботою суб’єктів господарювання.

Олександр Циганенко оглянув Духівську АЗПСМ та місцевий дитсадок, які розташовані в одному приміщенні. Це дало змогу раціонально використати наявні приміщення та заощадити на опаленні. Духівська гімназія – заклад із цінними традиціями і, на жаль, невеликою кількістю дітей. Навчальний заклад – світлий і затишний; серед цікавих ідей – своєрідне шкільне дерево випускників, починаючи з 1981 року, музейна кімната, а серед планів – відкриття при школі музейної кімнати з експонатами Гінцівської стоянки.

До відновлення повноцінного функціонування після завершення карантину чекає будинок культури, який теж оглянули під час поїздки.

Олександр Циганенко зустрівся з керівниками господарств, депутатами районної ради Віталієм Трубніковим та Сергієм Рудем та відзначив порозуміння і ефективну співпрацю із сільським головою. «У вас я побачив найкращу модель співпраці влади та суб’єктів господарювання. Ви знаєте місцеві проблеми, надаєте необхідну допомогу. На території сільської ради немає великих товаровиробників, люди довірилися місцевим і ми бачимо результат», - підкреслив Олександр Циганенко. Віталій Трубніков поряд з основною діяльністю, активно займається облаштуванням території, цього року також заклав сад. Серйозні здобутки у тваринницькій галузі має Сергій Рудь. Про все це керівники господарств розповіли очільнику райдержадміністрації, торкнувшись і нагальних проблем.

У Карпилівці відвідали місцевий клуб та бібліотеку, обговорили можливість встановлення ближчим часом погруддя Герою Радянського Союзу Павлу Раку.

У Гінцях подивилися місце розташування Гінцівської стоянки та обговорили місцеві питання.

«Духівську сільську раду я бачу центром туризму. Тут надзвичайно мальовничі місця і є цікаві туристичні об’єкти», - підсумував насамкінець Олександр Циганенко.