У Калайдинцівській школі провели День України

Версія для друкуВерсія для друку

У Калайдинцівській школі провели День України Виставка сімейної творчості та сімейних реліквій, майстер-класи з найрізноманітніших видів мистецтва, ярмарок українських страв, колективне віршування – ось лише частина програми патріотичного заходу, який сьогодні, 9 лютого, пройшов у стінах опорного закладу «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів». Свято єднання і краси, яке бере початок з 2005 року, традиційно відбувається саме у період святкування нашою країною низки визначних дат, пов’язаних з подіями державотворення. Цього року захід, який мав назву «Україна починається з тебе», як і завжди виправдав своє покликання та національно-патріотичне спрямування.  

«Починати потрібно і з себе, із свого ставлення до справи, із своїх вчинків і переконань, із свого бажання зробити життя у країні кращим. Україна починається з кожного із нас», - так розпочав урочисту частину святкового дня директор навчального закладу, депутат районної ради, голова постійної комісії районної ради з питань соціальної сфери та соціального захисту населення Сергій Мисник. Це свято покликане виховати у молоді не лише повагу до історії і традицій, але й прищепити почуття відповідальності  за сьогодення і майбутнє. Так, за словами Сергія Івановича, у минулому році частину коштів, зібраних під час проведення ярмарки спрямували для придбання книг у Мар’їнську школу. У цьому році теж планують використати певні кошти для благодійності.

Традиційно, крім шкільної родини, участь у заході взяло багато гостей: колективи навчальних закладів із Духового, Тарандинців, Ісківців, Новаків, а також голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, голова районної ради Григорій Угляниця, народний депутат України Руслан Богдан, депутат обласної ради Сергій Соловей, сільський голова Калайдинцівської сільської ради Василь Ґава, депутати районної ради Лідія Різуненко і Тетяна Гребінник, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Білокінь, директор Лубенського районного методичного центру Валентина Плішенко.

Голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, звертаючись передовсім до підростаючого покоління, закликала цінувати і пам’ятати ті життєві істини, які виховує навчальний заклад, берегти у серцях любов до рідної землі і рідної школи. Водночас Тетяна Петрівна подякувала присутнім поважним гостям за всебічне розуміння і підтримку ініціатив районної виконавчої влади та місцевих громад. Крім того, очільниця району відзначила подяками райдержадміністрації лауреата конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України» Настю Білик та її маму.

Впродовж заходу кожен з присутніх мав змогу виступити і висловити захоплення побаченим впродовж дня. Юлія Білокінь, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації принагідно відзначила обласними грамотами переможців ІІ туру Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна».

Свято закінчилося проведенням флешмобу за участі учнів школи, який налаштував присутніх на хвилю піднесеного патріотичного настрою.

 

Наверх ↑