У Лубенському районі 72 особи щеплено від грипу

У Лубенському районі 72 особи щеплено від грипу В цілому по Лубенському району захворюваність на гострі респіраторні інфекції знизилась на 29,6%, показник нижче епідпорогового на 50,0%.

За 10 тиждень 2018 року захворіло  на гострі респіраторні інфекції 45 осіб, показник захворюваності – 313,1 на 100 тисяч населення, зниження в порівнянні з попереднім тижнем на 52,6 %.  Дітей захворіло 17, що складає 37,7% проти 81,1% за минулий тиждень, в т.ч.  школярів 8.

Випадків смерті від грипу та ГРІ не зареєстровано. З початку епідемічного сезону імунізовано 72 особи.

З метою запобігання виникнення спалахів грипу та ГРІ  серед школярів рекомендуємо дотримуватись санітарно-гігієнічних вимог в приміщеннях загальноосвітніх шкіл відповідно із регламентованим мікрокліматом - режимом провітрювання та вологим прибиранням.